• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co naprawdę warto zobaczyć na Mazurach?

Co możemy robić ciekawego w długi weekend?
Długie weekendy to bardzo dobre rozwiązanie – przecież jeśli sprawnie podejdziemy do tego, wysoce prawdopodobne, iż będziemy mieli na przykład 7 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są dobre, nie powinny być także być zbyt – w dalszym ciągu Polska jest krajem na dorobku, ale z pewnością wypoczynek każdemu pracownikowi się należy. Jednak nie jest powiedziane, iż musimy koniecznie siedzieć w dłuższy weekend w swoim domu, ogródku albo na działce. To takie schematyczne… Lepszym pomysłem może być wycieczka za granicę. Chociażby wycieczka do Pragi, Sztokholmu czy Madrytu.
Co roku, zwłaszcza wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane prawie tak szybko jak świeże bułki. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie innych krajów, kultur, jedzenia, itp. jest niesamowicie wciągające, ale także rozwijające nas. Na wycieczkę zagraniczną można udać się samemu, ewentualnie z grupą znajomych, ale również z biurami podróży. Na pewno druga opcja jest tańsza. W końcu jeżeli chcielibyśmy spędzić weekend w Lizbonie – np., sam dojazd to spory koszt. Chociaż to akurat nie reguła. Można powiedzieć, iż obie opcje mają wiele atutów.
Dla osób, które wolałyby pojechać samochodem, a na dodatek nie mają za dużo czasu i pieniędzy, polecić można poznawanie Polski. W końcu chociażby Sandomierz to miejsce, w którym możemy miło spędzić weekend. Interesujące są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które nie przepadają za tłumami, kategorycznie odradza się pobyt w Zakopanem. Zakopane to szalenie popularny kurort wakacyjny, lecz kiedy jest długi weekend, stolica polskich gór jest oblężona przez podróżnych – w szczególności warszawiaków.

1. Kliknij

2. Kliknij dla szczegółów

3. Sprawdź tutaj

4. Sprawdź teraz

5. Sprawdź to

Categories: Rekreacja

Comments are closed.